Drewood jest firmą produkującą drzwi wewnętrzne od ponad 40 lat. Produkujemy drzwi drewniane, klejone warstwowo z drewna drzew iglastych i liściastych a także drzwi fornirowane fornirami naturalnymi i modyfikowanymi. Drzwi wykonywane są w wymiarach typowych oraz pod wymiar otworu drzwiowego na indywidualne zamówienie Klienta.

W stałej ofercie jest ponad 100 modeli skrzydeł drzwiowych oraz 3 rodzaje ościeżnic regulowanych. Jako wzbogacenie oferty, dostępny jest szeroki wachlarz dodatków drzwiowych, nadających drzwiom indywidualny charakter. Są to między innymi: stopki, kostki, gzymsy, różne szerokości opasek, różne możliwości przycięcia opasek, itd.

Tworzymy rozwiązania indywidualne, oferujemy kompleksową obsługę oraz jakość spełniającą oczekiwania Klientów. W ten sposób zyskujemy ich zaufanie a co za tym idzie coraz większe Ich grono. Staramy się jednak w dalszym ciągu doskonalić produkt, szukać nowych rozwiązań technologicznych, nie zapominając o dążeniu do optymalnej współpracy na linii: sprzedawca – klient.

  Kolekcja KACPER

   

 

Kolekcja NOVA

   

 

Kolekcja OPAL

   

 

Kolekcja AGAT

   

 

Kolekcja LUIZA

     

   

 

Kolekcja MODERN

   

 

Kolekcja TULUZA

   

 

Kolekcja ORLEAN

   

 

Kolekcja RENNES

   

« powrót do Oferty